Kompresory bezolejové kompresory-obchod.eu

Nacházíte se v kategori Kompresory bezolejové. Naleznete zde Kompresory bezolejové značek Aircraft®, Atmos, Black Decker, Comprecise, Einhell, EXTOL CRAFT, EXTOL PREMIUM, Fini, GÜDE, metabo, Nuair, Press Hammer, RYOBI, Scheppach, Valex, Woodster.

Bezolejové kompresory

Bezolejový kompresor dokáže stlačit vzduch bez zbytečného znečištění olejovými výpary. Díky maximální čistotě produkovaného vzduchu jsou určeny pro použití v potravinářství. 
Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si bezolejový kompresor. Perfektně vybavený bezolejový kompresor se stane vaším spolehlivým pomocníkem. Naleznete zde i profi bezolejový kompresor. Velmi trvanlivý, určený pro místa s menší spotřebou stlačeného vzduchu (pneumatika u strojů, sponkovačky...). Vhodný pro potravinářské aplikace - k výčepnímu zařízení piva a nealko, atp. 
Pro  ty kteří potřebují tichý chod kompresoru máme v nabídce také unikátní patentovaný kompresor typu Boxer se dvěma písty v horizontálním uložení poskytuje tichý chod a nižší vibrace nebo Mimořádně tichý kompresor - jen 43 dB

Naši kompletní nabídku bezolejových kompresorů naleznete zde: